Dāvāt dzīvību cilvēkam, ir vislielākais brīnums, ko spēj paveikt sieviete. Mazuļa piedzimšana, vai tas ir pirmais vai piektais bērns, vienmēr ir saviļņojoša un brīnumaina, bet tai pat laikā saistīta arī ar  bailēm un sāpēm.

Šajos fotouzņēmumos iemūžināti vissvarīgākie momenti, kurus vecāki pārskatīs ik pa laikam daudzu gadu garumā. Mazuļa nākšana pasaulē raisa tik daudz emociju, ka māmiņas  bieži vien aizmirst, kurš atradās viņām tobrīd līdzās un palīdzēja.

Fotogrāfe pati komentēja to tā: „Es vienkārši atrados īstajā laikā un īstajā vietā. Es paskatījos  un ieraudzīju, kā medmāsa palīdz sievietei. Es sapratu, ka man vienkārši ir jāparāda to cilvēku darbs, par kuriem tik maz runā.”

Džilla Krausa, ieraugot Ketijas Leiseres fotogrāfiju, uzrakstīja internetā: „Es nekad neaizmirsīšu to medmāsu sejas, kuras palīdzēja man pēc katra mana bērna dzimšanas. Kad es biju tik ļoti ievainojama, nobijusies un nogurusi, viņas veltīja man visu savu labestību un atbildību. Man tā bija atklāsme par to, ka man ir pamatīgs atbalsts.”

Pēc Džillas arī citas māmiņas sāka stāstīt savus neticamos stāstus un ar pateicību atcerēties medmāsas.

Ej uz nākamo lapu un aplūko vēl citas fotogrāfijas!

Avots :