Svētdien, 13. augustā, sociālajā tīklā “Facebook” Linda Purviņa izveidoja ziņojumu, kurā dalījusies ar dramatiskiem negaisa un vētras nodarītiem postījumiem. Tā kā Vecpiebalgā sestdien bija viena no vietām valstī, kur negaiss bija ļoti spēcīgs, pamatīgi cieta arī Lindas vecāku dzīvesvieta. Tā iemesla dēļ tajā šobrīd nav iespējams dzīvot. Sieviete lūdz līdzpilsoņu palīdzību.

Arī jau iepriekš tika vēstīts, ka Vecpiebalgas pusē pamatīgi postījumi bija arī Vidus kapos, kur atdusas latvju dižgari Kronvaldu Atis un brāļi Kaudzītes.

Savukārt Lindas vecāku mājai ir norauts jumts – šīferu un ķieģeļu kaudzes mētājas uz zemes. Sieviete lūdz atbalstu: vajadzīgas gan mantas, gan nauda, taču primāras ir mantas.

Linda vēsta, ka viņas vecākiem ir atrasta pagaidu mājvieta. Viņa labprāt nopirktu kādam nevajadzīgus skapīšus, kumodi, plauktus un citas mēbeles. Gulta un drēbju skapis nav vajadzīgs, jo tas saglābts, raksta sieviete.

Lindas ziņojums: “Labdien visiem! Sakarā ar postošo vētru vakar, mani vecāki palika bez mājām, jo viesulis norāva visu jumtu! Ir atrasta jauna dzivesvieta pagaidu!
Ja ir kādam pārdošanā virtuves skapīši, kur traukus salikt, kumode un visa cita veida mēbeles (gulta, skapis ir saglābts), lūdzu rakstiet man uz profilu privātā ziņā ar bildēm un cenām!!! Jau iepriekš, liels paldies! Izskatīšu visus piedāvājumus! Ja nav mēbeles pārdošanā, varbūt ir iespēja palīdzēt finansiāli, katrs eiro palīdzētu nostāties uz kājām pēc šīs nelaimes!

Vēsma Purviņa
LV63RIKO0002023425761
RIKOLV2X

LŪDZU PAŠĒROJAM!!!
Šobrīd ir šoka stāvoklis, ka vēl nevar aptvert visu notikušo!”

Ej uz nākamo lapu un aplūko Facebook ziņojumu!