Šonedēļ šovu “Tēta nedienas” piemeklēja Sergeju Jakoviču Stopiņos. Kā izrādās, tad kuplo četru bērnu ģimeni šovam bija pieteikuši radinieki, kuri gribēja pārbaudīt ģimenes “galvu”.

Kā Skaties.lv atklāj Diāna Jakoviča, filmēšanās TV projektā ģimenes dzīvē ieviesusi patīkamas korekcijas. Izrādās, pret pienākumiem mājās attieksmi mainījuši tieši bērni.

Kā pati Diāna saka, tad bērni ir kļuvuši patstāvīgāki – piemēram, spēj paši sagatavot visu baseinam nepieciešamo vai sporta tērpu. It kā tie ir sīkumiņi, bet vienalga bērni jau ievēro, ka paši ir lieli un tādā veidā atvieglo darbu mājās vecākiem.

Savukārt vīrs iespēju robežās pieliek savu roku ikdienas pienākumos praktiski vienmēr. Kā TV projektā atklājās, šī bija pirmā reize, kad četru bērnu tēvs tik ilgu laiku palika viens ar bērniem. Pati Diāna uzskata, ka tas ir veselīgi vīrietim palikt uz dažām dienām kopā ar bērniem.

Protams, tas nav viegli, bet pieredze par sliktu pilnīgi noteikti nenāk. Šova fani par šo ģimeni bija paspējuši izteikt arī nelielu kritiku, ka Diāna esot savam vīram pārāk vieglus uzdevumus devusi, kā, piemēram, aizvest bērnu pie zobārsta.

Pati Diāna norāda, ka ar tiem vēlējusies pārbaudīt vīra spēju vairākus darbus darīt reizē.

“Tāpat es kā sieva skatījos, kas mājās ir piecas visvairāk sasāpējušās problēmas, ko es viņam varētu uzdot atrisināt,” norāda Diāna. ”Malacis,” vīru slavē šovā iepazītā māmiņa. Par šova nopelnīto 500 eiro izlietojumu Jakoviči vēl nav domājuši – nāks laiks, nāks gudrība.