Linda Lezdiņa ir dzimusi 1979. gada 26. jūlijā Cēsīs, plašāk pazīstama ar savu skatuves vārdu Linda Leen, ir latviešu dziedātāja un modes dizainere. Tautā viņa ir mīlēta tieši sava talanta dēļ.

Dziedātāja dzimusi Cēsīs, pēc tam viņas ģimene dzīvojusi Baldonē, Mālpilī un Talsos. Mācījusies Jāzepa Mediņa Rīgas mūzikas koledžas vokālajā nodaļā. 2000. gadā ieguva LNT Mūzikas balvu 2000 kā labākā dziedātāja.

Šī paša gada 29. decembrī iznāca arī Lindas Leen debijas albums Let’s Go Insane. 2001. gadā viņa uzvarēja divās nominācijās Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvā 2000 – par labāko pop & roka albumu un labāko debiju.

LASI VĒL: Ir nopludināta jaunākā informācija par Putina veselības stāvokli

2016. gada nogalē ar singlu “Beyond Velvet Skin” tika pieteikts trešais dziedātājas soloalbums “Digital Church”, kas iznāca nākamā gada janvārī. Dziesmas videoklips izraisīja Valmieras Sīmaņa luterāņu draudzes protestus, jo tas filmēts viņu baznīcā, tās skatus vēlāk montējot ar citviet filmētām erotiskām ainām.

Savukārt pēdējā laikā kādu ilgāku posmu no talantīgās dziedātājas nebija dzirdami nekādi jaunumi un šķietami bija kaut kur pazudusi. Taču tomēr pirms neilga laika nāca klajā jaunas ziņas.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!