Raimonds Pauls ir tautā iemīļotais un viens no talantīgākajiem komponistiem Latvijas vēsturē. Maestro Paulu zina dažādas cilvēku paaudzes. Viņš ir latviešu komponists un savos 87 gados vēl joprojām aktīvi velta laiku savām lietām un iegulda savu enerģiju Latvijas radošajā kultūrā.

Ņemot vērā Raimonda Paula cienījamo vecumu, tas mazliet runāt pats par sevi. Aptuveni pirms gada bija izskanējušas ziņas, ka ir grūti pārvietoties, un tagad, lai pārvietošanās būtu mazliet vieglāka, tiek izmantots spieķītis.

Marta beigās Raimonds Pauls bija apmeklējis izstādi “Brīvam būt. Uldis Briedis. Portreti (1966–2010)” atklāšanu.

Maestro bija ieradies, kad pasākums jau bija iesācies, un daudzi apmeklētāji bija patīkami pārsteigti, kad Raimonds arī bija ieradies. Ar viņu daudzi gribēja parunāties, un kā vienmēr Pauls bija ar lielisku humoru gaumi un neiztika bez saviem oriģinālajiem jokiem.

Neskatoties uz to, ka Pauls bija enerģisks un kustīgs, viņš pārvietojās ar spieķīti. Šoreiz šajā pasākumā viņš bija bez savas dzīvesbiedrenes Lanas, kas vēl joprojām veseļojas, jo pirms gada piemeklēja veselības problēmas.

Kā pats Raimonds atzīst, tad gadi liek par sevi manīt, tā iemesla dēļ pagājušajā gadā nepiedalījās dažos izsludinātājos koncertos, jo bija jāsaved kārtībā sava veselība.

Ja runājam par Maestro ikdienu, tad Raimonds aktīvi iesaistas dažādos projektos un turpina savus iesāktos mērķus. Novēlam Raimondam Paulam galvenokārt stipru un labu veselību. Pārējo visu var iegūt un nopirkt!