Mūziķu aprindās virmo pavisam satraucošas ziņas par komponista Mārtiņa Brauna veselību. Viņa tuvinieki, draugi un kolēģi tur īkšķus, lai Mārtiņš atlabtu.

Visa Latvija 17. septembrī atzīmēja Mārtiņa Brauna 70. jubileju. Tikmēr pašam gaviļniekam šis laiks bija gan rūpju, gan sirdi sildošu notikumu pilns. Proti, vasarā viņš piedzīvoja vairākas operācijas, taču tas nebija šķērslis, lai tautā mīlētais komponists sagatavotos savas slavenās muzikālās izrādes “Mauglis” jauniestudējumam.

Tā pirmizrāde notika 15. oktobrī, un tajā uz skatuves bija arī pats Mārtiņš Brauns, jo tieši ar šo izrādi tika svinēta komponista apaļā jubileja. Un tas, ka pirmizrāde notika teju mēnesi pēc dzimšanas dienas, bija paša jubilāra vēlme – Brauns vienmēr uzsvēris, ka viņam ne visai patīk jubilejas.

Diemžēl pavisam drīz pēc “Maugļa” jauniestudējuma pirmizrādes, kuru skatītāji uzņēma ar stāvovācijām, Mārtiņa Brauna veselība pamatīgi sašķobījās.

Žurnālam “Kas Jauns” kļuvis zināms, ka pirms divām nedēļām komponistu ķēris infarkts, bet, par laimi, mediķi viņa dzīvību izglāba. Diemžēl papildus tam Brauns inficējies ar Covid-19 (visticamāk, tas noticis slimnīcā), un nu ārstiem atkal jācīnās par komponista dzīvību.

Visi Mārtiņa tuvinieki komponistam vēl tikai to labāko un cer, ka izdosies veiksmīgi atlabt Spēku un izturību!