Pagājušā gada decembrī tautā iemīlēts pašmāju mūziķis un televīzijas raidījumu vadītājs Valters Frīdenbergs uzsāka vēža ārstēšanu klīnikā Berlīnē. Pavadot 3 mēnešus klīnikā, šobrīd viņa veselībā jau ievērojami ir uzlabojusies.

Kā iepriekš tika vēstīts, tad Valters aprīļa sākumā ieradās uz dzimetni, lai divas nedēļas dzimtenē izbaudītu nelielu atvaļinājumu un satiktos ar draugiem. Izdevumam “Kas Jauns” Valters atzina, ka jūtas krietni labāk nekā pirms pagājušā gada decembra.

Sajūta ir uzlabojusies gan fiziski, gan emocionāli. “Pašsajūta uzlabojas, vēl tikai jāsagaida labi galarezultāti. Un tad jau atkal varēšu pilnvērtīgi baudīt dzīvi,” vēsta Valters.

Svarīgi piebilst, ka pēc Vācijā veiktā pirmā ķīmijterapijas kursa vēža šūnas viņa organismā strauji samazinājušās. Savukārt to, kādi ir jaunākie ārstēšanas rezultāti, Valters uzzinās, kad atgriezīsies klīnikā.

Mūziķis uz Vāciju dosies jau trešdien, kur viņam būs jāiet vēl viens lielais ķīmijterapijas kurss. Un tad pēc mēneša, pusotra būs kaut kāda skaidrība par patieso veselības stāvokli.