Kā jūs domājat pēc kādiem kritērijiem vīrieši izvēlas sev sievas? Tas, ko domā lielākā daļa sieviešu, ir galīgi nepareizi.

Jūs varat būt karaliene gultā, jums var būt tāda figūra, ka visi garāmejošie vīrieši atskatās, bet tas negarantē, ka jūs precēs. Tam faktiski nav gandrīz nekāda nozīme, diemžēl! Uz guļamistabu vīrieša vēlme precēt sievieti, neattiecas.

Un nu jūs jau domājat – kas gan viņiem vēl ir vajadzīgs. Viss ir vienkārši. Vīrieši prec tās, kuras padara viņus labākus. Prec tās, kurām blakus viņiem rodas vēlme kļūt labākiem. Viņi tiekas ar meiteni, un pēc tam pieķer sevi domājam, ka mājā kļuvis tīrāk, mašīna vienmēr ir nomazgāta, un arī paši viņi jūtas labāk.

Bet tālāk vēl labāk! Viss tas kādā brīdī pārtop atziņā: „Es vēlos rūpēties par viņu! Tik vienkārši. Es vēlos zināt, kur viņa ir un kas ar viņu notiek. Es vēlos zināt, vai viņai ir pietiekami daudz benzīna un vai viņa ir uzvilkusi cepuri. Man ir svarīgi, lai viņa justos labi un tikpat labi arī izskatītos.”

Un tagad tu jautā sev: „Skaisti! Un kā to var sasniegt?”

Atbilde: Nekā. Jūs neko tur nevarat padarīt. Jūs nevarat likt šai sajūtai rasties. Jūs tikai varat ļaut tai notikt.

Un vēl kas. Punkts, kurš izriet no iepriekš teiktā. Jums jāļauj tam notikt. Jums jājūtas viegli, brīvi un ērti, kad par jums rūpējas. Jums jāiemācās novērtēt sevi un sajust, ka esat tādas attieksmes vērta ne tikai tāpēc, ka jūs darāt šo, to un vēl kaut ko, bet gan tāpēc, ka jūs esat tāda, kāda esat!

Un, ja viņš ir nolēmis apskatīt jūsu mašīnu vai aizbraukt iepirkties jūsu vietā, tad nevajag sarkt un taisnoties vai atdarīt viņam kaut kā. Nevajag. Vienkārši pasmaidiet, un silti pasakiet: „Paldies!” – un uzskatiet, ka tā tam arī jābūt.

Lai vīrietis kļūtu labāks, vajag viņam tam dot iespēju un telpu. Tad arī viņš precēs. Kad jutīs, ka jūs viņam uzticaties, novērtējat viņu un mīlat arī sevi!