Maksims Galkins nerimstas pārsteigt un vienlaikus priecēt savus fanus ar jauniem savas ģimenes video. Fani bija patīkami pārsteigti par to, ka zvaigžņu ģimene ēd pavisam vienkāršus ēdienus. Viņi sagatavoja Pugačovai pārsteigumu un atsūtīja savu video, kurā ievietoja arī kadrus no sava elka dzīves.

Šajā reizē Maksims Galkins publicējis video, kurā filmētas ģimenes pusdienas. Izrādījās, ka Liza un Garijs ir pieradināti pie vienkārša mājas ēdiena, ne pie austerēm un melnajiem ikriem, kā domāja daudzi interneta lietotāji.

Alla Pugačova bija pagatavojusi spinātu zupu, Garijs ēda bulguru, bet Liza grūbas buljonā. Pie tam bērni šos ēdienus ēda ar apetīti, bez asarām un kaprīzēm. Tomēr atradās arī kritiķi, kuri zvaigžņu ēdienkartē saskatīja kaitīgos produktus.

„Kāpēc bērni visu laiku ēd cīsiņus? Šausmas, pat trūcīgie ko tādu neēd.” „Maksim, un jūs to patiešām ēdat? Grūbas buljonā, makaroni ar cīsiņiem – vienkārši, kā studenti,” rakstīja pārsteigtie Maksima fani.

Tomēr lielākā daļa fanu bija sajūsmā par to, cik vienkāršus ēdienu ēd viņu elki.

„Tik dīvaini, šķita, ka slavenības ēd melnos ikrus karotēm un vēl paipalas droši vien! Bet te, skat, viņi sadzīvē ir tādi paši, kā mēs – ēd putriņas, zupiņas! Ļoti pareiza, pieticīga un veselīga ēdienkarte. Putras obligāti! Un tad arī liekā svara nebūs. Es domāju, ka jūs austeres ēdat un omārus uzkožat. Ko tādu arī mēs, vienkāršie mirstīgie, gatavojam…” piezīmēja fani.

Fani sagādāja pārsteigumu Galkinam un Pugačovai un nosūtīja to Allai Borisovnai. Fani bija aizkustināti par kadriem, kuros darbojās arī Liza un Garijs Galkini.