Jau pirms kāda laika tika ziņots, ka daudzu cilvēku iemīļotais seriāls “UgunsGrēks” šogad noslēdz savu pēdējo sezonu. Tomēr ir arī laba ziņa, jo vieta tukša nepaliks.

Jau šajā rudenī TV3 ekrānos startēs jauns pašmāju seriāls, kurš sola pārsteigt ar ko jaunu un ļoti saistošu, vēsta Skaties.lv. Iepazīsties “Svešā seja” ar Latvijas labākajiem aktieriem priekšgalā ir gatava startam ekrānos!

“Plastiskā ķirurģija un netīrais bizness, noklusētā patiesība ģimenē, mīlestība un cerības un vēl daudz kas cits pārsteigs skatītājus jaunajā Latvijā radītajā seriālā,” šāds uzsaukums ir no seriālu veidotāju puses.

Jau šajā rudenī katru darba dienas vakaru skatītājiem tiks piedāvāta lieliska iespēja izbaudīt jaunu, aizraujošu un notikumiem bagātu seriālu.

”Svešās sejas” veidotāji ir pieredzes bagātā ”UgunsGrēka”, ”Ēnu spēļu” un citu seriālu režisore Inta Gorodecka, producente Baiba Saleniece un scenārija autore Gunta Kalniņa. Tiek vēstīts, ka šis seriāls atšķiries pat ļoti no tik ierastā “UgunsGrēka”, radot pavisam citādas sajūtas gan no sižeta, gan no aktiera, gan arī no dekorāciju viedokļa.

Pirmie seriāla galveno varoņu atveidotāji jau ir zināmi – tie ir Kaspars Dumburs no Latvijas Nacionālā teātra un Dārta Daneviča no Dailes teātra, bet citus aktieru vārdus tiks atklās jau pavisam drīz.