Mēs visi zinām, ka citrons ir C vitamīna avots un lieliska piedeva ēdieniem un dzērieniem. Bet tu pat iedomāties nevari, kas var notikt, ja atstāsi gabaliņu citrona istabā. Tas vienkārši ir labākais draugs tavas veselības uzturēšanai un sadzīves sakārtošanai.

Vienkārši noliec citrona pusīti guļamistabā vai istabā, kurā visvairāk uzturies un priecājies par pozitīvajiem rezultātiem.

Citronu lietošana

1. Glābiņš pret insektiem

Vasarā ir problēma ar odu un citu lidojošo, kas traucē mierīgi gulēt, iekļūšanu dzīvoklī. Veikalos gan ir plašs ķīmisko līdzekļu klāsts, bet kādēļ gan indēt savu organismu, ja var vienkārši nolikt istabā pusīti citrona. Labākam efektam var tajā saspraust krustnagliņas.

2. Labāka atpūta

Citrusu aromāti nomierina nervu sistēmu, mazina satraukumu un palīdz noņemt spriedzi pēc smagas darba dienas. Tāpēc labs, veselīgs miegs tev būs nodrošināts. Vakarā citrons atslābinās, bet no rīta, gluži otrādi, uzmundrinās, tāda, lūk, interesanta īpatnība.

3. Koncentrēšanās un uzmanība

Citronam ir vēl viena pārsteidzoša īpašība: cilvēkam, kurs katru dienu ieelpo tā aromātu, uzlabojas koncentrēšanās spēja, un uzlabojas viņa smadzeņu darbība un atmiņa. Darbā cilvēki mazāk kļūdās, ja telpā ir citrona aromāts. Šo secinājumu izdarījuši japāņu zinātnieki.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!