50 gadus vecā Krievijas aktrise Anastasija Zavorotņuka ir trīs bērnu māte – 25 gadus vecā Anna un 21 gadu vecais Maikls no pirmās laulības ar uzņēmēju Dmitriju Strjukovu, kā arī mazā Mila, kura dzimusi 2019. gada martā.

Tikai dažus mēnešus pēc Milas dzimšanas Anastasijai tika diagnosticēts smadzeņu vēzis. Kopš tā laika mazulīte redzēta tikai vienu reizi. Un, ja zvaigznes vecākie bērni, īpaši viņas meita Anna, aktīvi publicē savas bildes Instagram, tad mākslinieces fani sen nav redzējuši Milas fotogrāfijas.

Nav pārsteidzoši, ka fanus interesē, kā meitenīte izskatās, raksta kp.ru. Anna Zavorotņuka savā blogā labprāt dalās ar informāciju par savu personīgo dzīvi.

LASI VĒL: Pilots netīšām publicēja sociālajos tīklos video, kuru pasažieriem nevajadzēja redzēt! (Foto)

Tomēr viņa gandrīz neko nesaka par savu ģimeni, īpaši par mātes slimību. Taču šoreiz Anna izņēmuma kārtā atbildēja uz fanu jautājumu par to, kāpēc viņa nedalās ar savas jaunākās māsas fotogrāfijām.

Anna atzina: neizrādīt Milu ir viņas tēva un mātes personīga iniciatīva. Kad viņai pašai būs savs bērns, Zavorotņuka noteikti par to pastāstīs. “Kad man būs mans bērns, es izlemšu, vai to sabiedrībai rādīt vai nē. Manā Instagram ir mana dzīve.

Kad viņa izaugs, iespējams, vēlēsies dalīties ar savu. Vai varbūt nē. Tai ir jābūt viņas izvēlei. Vai viņas vecāku izvēlei. Bet noteikti ne manai, ” rakstīja Anna.