Ivo Fomins izdod jaunu dziesmu “Ielai pāri”, kuras ierakstā piedalās Liepājas jaunās mūziķu paaudzes dziedātāja Tipa. Jau 30. aprīli abi kāps uz Liepājas Olimpiskā centra arēnas lielās skatuves, lai uzstātos Ivo Fomina turnejas “Cilvēks” lielkoncertā.

Ivo Fomins: “Man gribējās pamēģināt kaut ko jaunu, tāpēc albuma “Cilvēks” dziesmai “Ielai pāri” izveidoju jaunu versiju un pieaicināju talantīgu, jaunu liepājnieci ar skatuves vārdu Tipa, kura arī pati veido savu tēlu un repertuāru, un tai pat laikā prot arī pielāgoties un organiski iekļauties manas dziesmas ierakstā. Esmu ļoti gandarīts par šo kopdarbu!”

Tipa jeb Tabita Balode par sadarbību stāsta: “Sadarbība ar Ivo nāca kā patīkams pārsteigums, kuru, protams, nevarēju atteikt. Šķiet, ka tajā ietilpst arī kopējais “liepājnieciskums”, kas visnotaļ ir ļoti pazīstams un saklausāms Ivo mūzikā.

[amzianti]

Dziesmas jaunajā versijā tas tikai paspilgtinās, un man, kura daļēji uzaugusi arī ar pēdējo 20 gadu Liepājas mūzikas scēnu fonā, šis bija un ir kā pagodinājums!”

Kā jau iepriekš minēts, abi mākslinieki 30.aprīlī satiksies Ivo lielkoncertā Liepājas Olimpiskā centra arēnā, kur solās būt viens no jaudīgākajiem un krāšņākajiem muzikālajiem notikumiem šajā pavasarī.

Koncertā piedalīsies arī citi viesi, zēnu koris un Ivo dziesmu līdzautors Guntars Račs. Pēc koncerta mākslinieki sniegs autogrāfus. Kamēr Ivo gatavs parakstīties uz sava aktuālā albuma “Cilvēks”, Guntars sniegs autogrāfus savas grāmatu sērijas “365” jaunajās grāmatās.