Ceturtdien, 7. aprīlī, norisinājās visai spraigs notikums Rīgā, kur tika vēstīts par kādu sievieti, kas noleca no Akmens tilta Daugavā. Kā iemeslu šādai rīcībai tika izskaidrots, ka iedzīvotāja centās izdarīt pašnāvību, vēsta raidījums “Degpunktā”.

Ziņojumu par to, ka Daugavā iekritis un slīkst cilvēks, operatīvie dienesti uzzināja plkst. 21.30. Burtiski divu minūšu laikā no glābšanas stacijas Lucavsalā glābēju laiva bija devusies uz norādīto vietu un aktīvi sāka veikt meklēšanu – diemžēl pirmajā brīdī, kur tika apsekota vieta, netkas netika atrasts un nācās vien meklēt tālāk.

Darbinieki cenšoties apsekot plašāku perimetru, 15 minūšu laikā persona netika atrasta diemžēl. Kopā ar VUGD tika veikta apsekošana uz Vanšu tilta pusi. Operatīvo dienestu darbinieki prognozēja, ka sievieti aiznesīs straume.

LASI VĒL: Sabiedrība pārsteigta: Princis Harijs izdarījis ko tādu, ko nožēlos visu atlikušo dzīvi

Tad apsekošanas gaitā kādā no brīžiem darbinieki izdzirdēja cilvēka izdvestas skaņas. Glābēju laiva devās turp, kur atrada personu, kas noturējās virs ūdens pēdējiem spēkiem.

Sievieti izdevās izgābt pēdējā brīdī. Sieviete aptuveni 20-25 minūtes atradās ūdenī. Pēc izvilkšanas no ūdens viņa nespēja loģiski un saturīgi atbildēt.

Detalizētāka informācija pagaidām netiek sniegta, taču vēlamies izteikt milzīgu paldies visiem cilvēkiem, kas iesaistījās šajā glābšanas operācijā. Vislielākie paldies ir operatīvajam dienestam!

Esiet prātīgi un saudzējiet sevi!