Neraugoties uz to, ka cilvēki ir dažādi, dažāda ir viņu dzīves pieredze, viņi dzīvo dažādās vidēs, mūsu smadzenes darbojas aptuveni vienādi. Tieši uz šīs vienādības pamata pamatojas psiholoģija un citas zinātnes par cilvēka prātu. Tā paša iemesla dēļ cilvēkiem rādās līdzīgi sapņi. Kā apgalvo teorētiķi, tie var attēlot mūsu zemapziņas bailes vai vēlmes.

Ezotēriķi tic, ka daži nakts redzējumi brīdina par nākotni. Viens no sapņiem, kurus bieži redz dažādi cilvēki, ir zobu izkrišana. Pastāstīsim, kāpēc sapņos redzam zobu izkrišanu.

Skaidrojums, kāpēc sapņos redzam zobu izkrišanu

Neraugoties uz to, ka sapņu tulkošanu daudzi uzskata par kaut ko ezotērisku, pārdabisku, zinātnieki mēģināja rast tiem jēgu un izskaidrojumu. Senāk ar to nodarbojās psihologi Karls Jungs un viņa skolotājs Zigmunds Freids.

Viņu teorijas tika kritizētas, taču dažas pastāv vēl tagad. Lūk, daži varianti, kāpēc sapņos rādās zobu izkrišana.

Slimības vai neveiksmes priekšvēstnesis

Patiesi, visbiežāk sapņu tulki zobu zaudējumu sapnī skaidro  kā kaut ko negatīvu nākotnē. Šāds skaidrojums pamatojas uz mūsu senču pieredzi un ir ģenētiski pamatots. Lieta tāda, ka pirmatnējā sabiedrībā zobu veselība bija izdzīvošanas pamats.

LASI VĒL: Notikušas pārmaiņas dziedātājas Aijas Andrejevas dzīvē

Bez zobiem nebija iespējams cietu pārtiku. Attiecīgi cilvēks bez zobiem nonāca nāves briesmās. Šīs bailes tika nodotas zemapziņas līmenī.

Tāpēc zobu zaudēšana sapnī tiek tulkota kā neveiksme, slimība vai pat nāves briesmas. Pie tam ir svarīgi atcerēties, ir vai nav asinis izkrītot zobam.

Ja ir, tad sapnis visdrīzāk neattiecas uz cilvēku, kas sapni redzējis, bet uz viņa asins radiniekiem.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!