Piedāvājam jums atklāt veidus, kā pārvaldīt savu organismu. Tie var pamatīgi pārsteigt. Lūk, daži no tiem:

Papūtiet uz savu īkšķi – apsolām, efekts būs patīkams.

Cilvēka organisms ir sarežģīta un reizēm pat dīvaina orgānu savstarpējās saistības sistēma. Problēmas var rasties pēkšņi, burtiski uz līdzenas vietas, un tik pat ātri tās var atrisināt. Ir arī organisma pārvaldes paņēmieni, kuri patiešām var pārsteigt Lūk, daži no tiem:

Ja kaklā kņudīga sajūta. 

Daudzi cilvēki šādā gadījumā cenšas veikt kakla skalošanu ar sāls vai sodas ūdeni. Taču atbrīvoties no nepatīkamās kņudēšanas var vienkārši pakasot ausi. Speciālisti izskaidro šo efektu ar to, ka tādējādi tiek stimulēta auss gliemežnīca un spazmas kaklā.

Nomierināt nervus.

Jūtat, ka nervi uz robežas? Ir vienkāršs paņēmiens, kā nomierināties – noskalojieties ar vēsu ūdeni.

Tas iedarbosies uz nervu receptoriem, un liks nedaudz aizturēt elpu. Organisms sāks ražot skābekli, un jūs nomierināsieties. Tāpat var arī iedzert glāzi auksta ūdens.

Bailes no injekcijām.

Daži cilvēki smagi panes injekcijas, ļoti baidās no adatām un sāpēm. Var novērst domas no nepatīkamajām sajūtām. Vajag, pirms medmāsa veic injekciju, paklepot. Tā smadzenes nepamanīs sāpīgo procedūru. Lai nenobaidītu medicīnas darbinieku, vēlams pabrīdināt viņu par šādu metodi izvairīties no bailēm.

Pret apdegumiem.

Nedaudz apdedzinājāties? Nesteidzieties lietot ziedes vai ledu. Vajag stingri uzspiest uz apdedzināto vietu ar pirkstu spilventiņiem. Tā sakarsušais ādas apvidus lēnāk un nekaitīgāk atgriezīsies pie normālās temperatūras.

Pret zobu sāpēm.

Šis triks noderēs tiem, kam ir ļoti jutīga zobu emelja. Vajag uzlikt ledu uz rokas apakšējo daļu, līdz ko sāpes sāk pastiprināties, bet tad pārvietot ledu uz iedobīti starp rādītājpirkstu un īkšķi. Šeit savienojas nervu gali, kas ved uz seju. Tieši no šejienes smadzenēs nonāk signāls, kas noņme sāpes.

Pret nervozitāti.

Ir gaidāms kāds svarīgs pasākums, nevarat nomierināties pirms kādas tikšanās, netiekat vaļā no uzmācīgām domām? Lai nomierinātos, nav jālieto zāles. Vajag tikai papūst uz īkšķi.

bilde

Tieši īkšķis atbild par tā saucamo klejojošo nervu, no kura atkrīga sirdspukstēšana. Vienkārši papūtiet un trauksme izzudīs.