Atšķirībā no daudziem vietējiem politiķiem, Eiropas karalisko ģimeņu pārstāvji ar savu augsto stāvokli nezīmējas. Gluži otrādi, viņi pastāvīgi cenšas parādīt, ka ne ar ko neatšķiras no saviem pavalstniekiem.

Tā, piemēram, Kembridžas hercogiene Keita diezgan bieži iet iepirkties. Protams, viņu pavada apsardze, taču tas ir tikai drošības pēc. Šajās dienās prinča Viljama sieva iepirkās parastā lielveikalā „The Range”.

Pavisam mierīgi, turot abus savus bērnus pie rokas, Keita iepirkās. Viņa nopirka dažas bērnu grāmatas, krāsojamās grāmatiņas un dažādus sīkumiņus. Hercogieni uzreiz neatpazina.

Lai nepievērstu lieku uzmanību, viņa bija ģērbusies ļoti vienkārši: džinsi un  vienkāršs mētelis. Elegantas frizūras vietā- astīte. Karalisko personu nodeva apsardze. Lai arī viņi turējās atstatu, tomēr bija redzams, ka šie cilvēki nav atnākuši uz lielveikalu iepirkties.

Kad Keita nonāca pie kases, tad kasiere, kā viņa vēlāk atzinās, gandrīz valodu zaudējusi.  Patiešām, ne jau katru dienu nākas apkalpot valdošās monarhijas pārstāvjus.

Vēlāk kasiere saņēma dūšu un palūdza nofotografēties kopā ar Keitu, taču hercogiene pieklājīgi atteica. Viņu arī var saprast – visdrīzāk arī pārējie veikala apmeklētāji vēlētos ar viņu kopā nofotografēties. Tad hercogienei diena būtu zaudēta.

Kasiere piezīmēja, ka neraugoties uz atteikumu, Keita uzvedusies laipni un draudzīgi. Lai gan bija labi redzams, ka viņa jūtas neveikli, kad visi veikala apmeklētāji seko katrai viņas kustībai.