Mūsdienu pasaulē daudzām lietām un notikumiem ir grūti noticēt, jo tām ir savi sarežģītie un reizēm dīvainie izskaidrojumi, kāpēc tieši, bet ne citādi ir jādara.

Praktiski daudziem cilvēkiem dzīvē ir bijis kāds atgadījums, kad viņam kārtīgi paveicās vai arī pavisam vieglā veidā tika iegūta nauda.

Lai tā notiktu biežāk, izmanto tālāk minētos paņēmienus un nauda pati vēlēsies papildināt tavu maciņu. Cilvēki, kuri izmanto šos paņēmienus saka, atzīst, ka tie patiešām darbojas!

LASI VĒL: Māte pamanīja dīvainas pēdas uz savas meitas ķermeņa. Uzstādījusi novērošanas kameru mazulītes istabā, viņa uzzināja briesmīgo patiesību…

Naudas piesaistīšanas process

Savā makā naudu kārto tādā secībā, lai banknošu priekšpuse būtu ar skatu uz sevi, un banknotes kārto dilstošā secībā – sākot no lielākās un līdz mazākai vērtībai.

Banknotes nav vēlams makā turēt kājām gaisā. Ja esi atradis savu laimīgo banknoti vai naudas talismanu, saloki to un glabā makā. Ja vēl neesi tādu atradis, tad izdari to. Un svarīgi atcerēties, ka nekad neizmanto šo banknoti, lai norēķinātos par pirkumiem. Šīs laimīgās banknotes sērijas numuram vajadzētu sakrist ar taviem dzimšanas datiem. Vismaz ar 2 – 4 cipariem.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!