Melisai Delgado Bragai, mūsu stāsta mazajai varonei, ir tikai trīs gadiņi, bet tikai pavisam nesen viņa pirmo reizi varēja runāt, ēst un smieties bez traucējumiem. Lieta tāda, ka meitenītes kaklu un apakšžokli bija okupējis briesmīgs jaunveidojums.

Presē divu gadu laikā izveidojies audzējs tika saukts par „otru galvu”. Starp citu, šis briesmīgais uzaugums svēra veselus divus ar pusi kilogramus. Trīsgadīgam bērnam tas bija īsts pārbaudījums!

2014. gadā toreiz vēl nelielo jaunveidojumu pētīja brazīliešu mediķi. Tā izrādījās miksoma, labdabīgs audzējs, kas parasti veidojas sirdī. Šajā gadījumā tas parādījās uz nabaga bērna apakšžokļa.

Vietējie mediķi audzēju noņemt nespēja. Pamazām ārdot žokļa kaulus, miksoma pārvērtās par milzīgu traucēkli mazajai. Pēc kāda laika meitenīte pat nespēja noturēt galvu, tā pastāvīgi slīga lejup no audzēja smaguma.

Pēc vietējās slimnīcas ārstu domām, Melisa vienkārši nepārdzīvotu tādu operāciju vājās imunitātes dēļ. Meitenīte vairs pat nespēja normāli paēst un praktiski dzīvoja pusbadā. Par laimi, sociālie tīkli izglāba bērnu!

Pateicoties internetam, par meitenītes problēmu uzzināja amerikāņu plastiskie ķirurgi. Viens no labākajiem Luiziānas Universitātes speciālistiem bija ar mieru mazulīti operēt, bet nekomerciāla labdarības organizācija apmaksāja meitenītei un viņas ģimenei ceļu, uzturēšanos un pašu procedūru.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!