Bet tas noteikti nav saistīts ar manu esošo saimnieku – viņš pret mani izturās kā pret savu sievu – ar mīlestību. Es vienkārši vēlos pamēģināt kaut ko jaunu, lai iegūtu jaunu skatījumu uz pasauli, kas zina – varbūt mesties jaunu iespaidu varā.

Kurš gan mani var nosodīt, ja gribās dzīvē kaut ko citādāku?

Es pati nāku no slavenā tīrasiņu “Holšteinas melnraibās (HM)” dzimtas. Saimniekiem es esmu vienīgā un īstā, tādēļ jo vairāk lolota un mīlēta. Par manu svaru vispār pat nav ko uztraukties, jo tie man ir nieka 750kg.

LASI VĒL: “Ar vīru eju gar jūras krastu un tālumā redzam mazu bērnu. Pēkšņi viņš pazūd un lūk, kas tālāk notika!”

Leģendas stāsta, ka es esot tā slavenā 3. piena, reāli nezinu, ko tas nozīmē, zinu tikai ka par mani vijas leģendas. Mani mīļie saimnieki 2. dienā mani slaucī, pēc maniem novērojumiem, +/- 14 litri pa to dienu. Neteikšu ka baigi daudz, bet, ja tā parēķina vairāk kā 13 jau ir.

Ēdu zāli, sienu un kaut ko pa to līniju, spēkbarību gan man nedod, jo esmu stipra kā Bergmanis. P. s. esmu pieejama, zvaniet vai rakstiet uz zemāk esošajiem kontaktiem. Esmu sastopama arī skype un citos soctīklos, bet to jau nopietnākiem saimniekiem.

Pārsvarā atrodos Madonas novada, Liezēres pusē, šad tad dodos ceļojumos uz Itāliju, biju arī Krētā (patīk brūni vīrieškārtas pārstavji).

Rezumējot manu eseju: Šķirnes nosaukums – Holšteinas melnraibā govs (HM) Trešā piena Vārds – Burve Izslaukums dienā – 14 l Spēkbarība netiek dota Svars – 750 kg Atrašanās vieta – Madonas nov. , Liezēre Auskara nr. bildē