Mūsdienu dzīves steigā un burzmā ir viegli kļūt pārņemtam un aizmirst par savu labsajūtu. Neatkarīgi no tā, vai tas ir saistīts ar stresu darbā, personīgajām problēmām vai vienkārši ar ikdienas dzīves prasībām, ikvienam ir brīži, kad viņš nejūtas pārāk labi. Tomēr ir vienkāršas, bet efektīvas stratēģijas, ko varam iekļaut savā ikdienas rutīnā, lai palīdzētu mums justies labāk garīgi, emocionāli un fiziski. No pateicības praktizēšanas līdz ķermeņa kopšanai ar Dr. Hauschka produkciju. Šajā rakstā aplūkosim dažus noderīgus padomus, kas palīdzēs Jums ceļā uz labāku pašsajūtu. Dr. Hauschka produktus varat iegādāties https://www.notino.lv/dr-hauschka/.

1. Praktizējiet pateicību

Pateicības izkopšana var radīt brīnumus jūsu vispārējai labsajūtai. Katru dienu veltiet dažus mirkļus, lai pārdomātu lietas, par kurām esat pateicīgs, lai cik mazas tās arī nešķistu. Pateicības dienasgrāmatas rakstīšana var būt noderīgs palīglīdzeklis šajā praksē, ļaujot jums koncentrēties uz pozitīvajām lietām savā dzīvē un mainīt savu perspektīvu uz pozitīvāku skatījumu.

2. Uzturiet kontaktu ar tuvajiem

Cilvēciskā saikne ir būtiska mūsu garīgajai un emocionālajai veselībai. Centieties uzturēt attiecības ar draugiem, ģimeni un mīļajiem. Neatkarīgi no tā, vai tas notiek, zvanot pa tālruni, izmantojot video tērzēšanu vai pavadot kvalitatīvu laiku kopā klātienē, par prioritāti izvirziet ciešu saikņu uzturēšanu ar cilvēkiem, kas jūs paceļ un sniedz prieku Jūsu dzīvē.

3. Rūpējieties par savu ķermeni

Pašaprūpe nav greznība, tā ir nepieciešamība. Atvēliet laiku aktivitātēm, kas kopj Jūsu ķermeni, izmantojot Dr. Hauschka pašaprūpes produktus. Katrs produkts ir izstrādāts ar rūpīgu uzmanību detaļām, un tas ir paredzēts ne tikai ādas, bet arī prāta un gara barošanai, veicinot labu pašsajūtu. Dr. Hauschka produktu klāsts, sākot no slavenajām sejas eļļām līdz nomierinošiem krēmiem un uzmundrinošiem ķermeņa mazgāšanas līdzekļiem, piemērots ikvienam.

4. Sāciet kustēties

Fiziskās aktivitātes ne tikai labvēlīgi ietekmē mūsu fizisko veselību, bet tām ir arī būtiska nozīme garastāvokļa uzlabošanā un stresa mazināšanā. Atrodiet veidus, kā iekļaut kustību savā ikdienas rutīnā, vai tā būtu skriešana, jogas nodarbības vai vienkārši pastaiga apkārt kvartālam. Lielāko daļu nedēļas dienu centieties veikt vismaz 30 minūtes mērenu fizisku slodzi, lai gūtu maksimālu labumu.

5. Ierobežojiet ekrāna laiku

Mūsdienu digitālajā laikmetā ir viegli pavadīt stundas pie ekrāniem, gan sērfojot sociālajos tīklos, gan skatoties TV, gan strādājot ar datoru. Tomēr pārmērīgs ekrāna laika patēriņš var negatīvi ietekmēt mūsu garīgo veselību un labsajūtu. Nosakiet robežas ekrāna laika pavadīšanai un centieties regulāri atslēgties no tā. Tā vietā nodarbojieties ar aktivitātēm, kas stiprina jūsu prātu un ķermeni.

6. Pietiekami izgulieties

Miegam ir būtiska nozīme mūsu vispārējā veselībā un labsajūtā. Katru nakti centieties gulēt 7-9 stundas kvalitatīvu miegu, lai Jūsu ķermenis un prāts varētu atpūsties un atjaunoties.

7. Nosakiet robežas

Iemācieties pateikt “nē” lietām, kas iztukšo Jūsu enerģiju vai rada nevajadzīgu stresu. Lai saglabātu emocionālo un garīgo veselību, ir svarīgi noteikt robežas. Nosakiet prioritāti savām vajadzībām un labsajūtai un nejūtieties vainīgi par to, ka nepieciešamības gadījumā liekat sevi pirmajā vietā.

8. Meklējiet atbalstu

Nebaidieties vērsties pēc palīdzības, ja Jums ir grūtības. Neatkarīgi no tā, vai tā ir saruna ar uzticamu draugu vai ģimenes locekli, vēršanās pie garīgās veselības speciālista vai pievienošanās atbalsta grupai, mūsdienās ir pieejami dažādo resursi, kas palīdzēs pārvarēt grūtus brīžus. Lūgšana pēc atbalsta ir spēka, nevis vājuma pazīme.