Kādam vīrietim izdevās iemūžināt visai interesantu situāciju, kur uz ceļa satikās vārna kopā ar ezi. Šādu notikumu vīrietis ievietoja “Facebook” vietnē un šis video straujiem soļiem ir izplatījies pa visu internetu, kā arī to ir noskatījušes vairāk nekā pusmiljons cilvēku un ar to ir dalījušies tūkstošiem cilvēku.

Pirmajā brīdī liekas, ka apzinīgā vārna palīdz ezim šķērsot ceļu, kas papildus arī kontrolē ceļu satiksmi.

“Tā Ogrē apzinīgas vārnas kontrolē miegainu ezīšu neatļautu pārvietošanos pa ceļu braucamo daļu,” vēsta vīrietis, kurš ievietoja video vietnē “Facebook”.

Video redzams, ka vārna ar knābi baksta lēnā gaitā ielu šķērsojošo ezi, kas šim mudinājumam uzmanīgi klausa.

Savukārt viena sieviete šo situāciju nokomentēja šādi:

“Nu, var jau šeit izdomāt viskaut kādus Disneja multfilmu scenārijus par draudzīgo dzīvnieku pasauli, bet diemžēl realitāte ir citādāka. Vārna uztver ezi kā ēdienu. Ja tai izdodas ezi apmest kājām gaisā un tikt pie vēdera, tad eža dzīve ar to arī beidzas, tāpēc šis velkas čokurā. Man ir gadījies redzēt vārnas, kā tās lien klāt ezim nožogotā teritorijā pietiekami tuvu žogam, lai varētu ar skaļu klaigāšanu vārnu aizbaidīt. Vārna uzlaidās kokā un gaidīja, kad došos prom. Es gaidīju, kad tā lidos prom. Ilgi viena uz otru skatījāmies, līdz viņai apnika un ezis varēja doties savās gaitās.”