Kā tiek vēstīts, tad pirms neilga laika piedzīvots visai pārdzīvojumu pilns notikums. Kādam vīrietim Ogrē darbadiena sākās visai neierastā dienas ritmā, līdz ar to nācās pirms darba turpināšanas izdarīt cilvēcīgas lietas.

Kā vēsta raidījums “Degpunktā”, tad Ogrē pie sūkņa stacijas kāds vīrietis bija ieraudzījis upē lielu suni, kurš nekādīgi nevarēja izkļūt no ūdens ārā.

Notikums tika piedzīvots 26. oktobrī.

Kā izrādās, tad suns bija iekritis ūdenī un šajā aukstajā ūdenī pavadījis vismaz vairākas stundas, mēģinot pats saviem spēkiem cīnīties par dzīvību.

Tikai pateicoties vīrietim, kurš strādāja netālu no notikuma vietas – tīrīja teritoriju – un sadzirdēja kādas savādas skaņas no upes puses.

Vīrietis piegājis klāt pie sūkņa margām, pat sākotnēji nevarēja noticēt, ka tur ūdenī atrodas suns.

Saprotot, ka šajā situācijā pašu saviem spēkiem viņam neizdosies izglābt suni, viņš uzzvanīja uzreiz glābšanas dienestam.

Vīrietis piebilda, ka varēja redzēt, ka suns jau ķepurojās ar saviem pēdējiem spēkiem un jau izskatījās, ka viņš drīzumā padosies.

Par laimi, glābēji bija ieradušies 10 minūšu laikā. Ģērbušies attiecīgajos kostīmos, glābēji ātri vien spēja izvilkt suni no vietas, kur tas bija iesprūdis.

Suns viennozīmīgi bija novājināts un pārbijies. Glābēji to apsedza ar siltu segu un sagaidīja, kamēr atbrauca darbinieki no dzīvnieku patversmes. Tā kā dzīvnieks bija čipots, tad bija arī viegli noteikt suņu saimniekus. Kā izrādījās, tad suns jau tika meklēts veselu diennakti.

Par laimi, šis stāsts beidzās ar pozitīvām beigām, un tas viss tikai pateicoties cilvēkiem, kuri rīkojās pareizi. No šī stāsta ikviens no mums var ņemt tikai piemēru – būdami cilvēcīgi un nevienaldzīgi, kopīgiem spēkiem izdodas panākt un realizēt lielas un labas lietas!

Draudzīgs atgādinājums mums visiem – ja redzat, ka laukā klejo dzīvnieks, par to uzreiz ir jāziņo atbilstošajai iestādei!