Jau iepriekš vēstījām, ka 41 gada vecumā pašnāvību izdarīja grupas “Linkin Park” līderis Česters Beningtons.

Miljoniem fanu visā pasaulē skumst, atkal un atkal klausās zīmīgo “In The End”, bet mediji atskatās uz mūziķa dzīves gājumu.

Atsaucoties uz Losandželosas policijas sniegto informāciju, tiek vēstīts, ka Beningtons izdarījis pašnāvību pakaroties. Līdzīgi savu dzīvi šī gada maijā beidza arī Sietlas rokgrupas “Soundgarden” līderis un vēlākais “Audioslave” izveidotājs Kriss Kornels, kurš ilgu gadu garumā bija tuvs draugs Česteram.

Mūziķa draugi bija vēstījuši, ka viņš tā arī nav atguvies pēc biedra zaudējuma. “Es nevaru iedomāties pasauli, kurā nav tevis,” maijā Tviterī publicētajā atvadu vēstulē Kornelam bija rakstījis Beningtons.

Faniem zīmīgs šķiet arī Beningtona nāves datums – viņš sev dzīvību atņēmis dienā, kad Kornels būtu svinējis 53. dzimšanas dienu.

Daudziem jau bija zināms fakts, ka Beningtons gadiem ilgi bija cīnījies ar alkohola un narkotiku atkarībām. Tāpat viņam bijušas garīgās veselības problēmas un intervijās viņš ir minējis arī domas par pašnāvību savu pārdzīvojumu dēļ, kuras bija bērnībā.

Policija oficiāli šodien apstiprināja, ka Česters pakāries. Policijas paziņojumā atklāts arī fakts, ka blakus mūziķim atrasta pustukša alkohola pudele, savukārt narkotiku klātbūtne nav konstatēta.

Beningtons mājās bijis viens, un viņa līķi atradusi mājkalpotāja.

Šī traģiskā notikuma dēļ grupa atcēla turneju pa Ziemeļameriku, kurai bija jāsākas jau šonedēļ.

Mūziķis publiski runājis ne tikai par savām atkarībām, bet arī par bērnībā piedzīvoto – septiņu gadu vecumā zēnu izvaroja kāds vecāks draugs. Savukārt skolas gados viņš cietis no huligāniem skolā, kuri par viņu ņirgājušies, jo puisis bijis vājš un atšķīries no citiem.