Kā Jānis vecākais atklāja, tad pirms kāda laika viņam izdevies pārvarēt bailes no augstuma un kalnu slēpošanas. Tas viņam izdevās Austrijas Alpos, vēsta “Privātā Dzīve”.

Protams, lai viss notiktu pilnīgi droši, Jānis izmēģināja savus spēkus iesācēju trasē. Tomēr ne mazāk svarīgāks fakts paliek nemainīgs, jo Jānis nolēma pievarēt savas bailes 64 gados! Un viņam tas izdevās lieliski!

Visnotaļ Jānis var kalpot kā par piemēru arī daudziem citiem, ka vecums nav šķērslis. Mēs esam tik veci vai jauni, cik paši to iedomājies un jūtam.

Jānis piebilda to, ka pa šiem kalniem ir laidušies lejā arī slavenie grupas dalībnieki “Bītli”, kuri jāsaka, ka nebija tie sportiskākie cilvēki. Tieši tas iemesls Jānim bija kā mudinājums, ja jau reiz viņi varēja to izdarīt, tad pašam Jānim arī tas sanāks.

Kā Jānis stāsta, tad slēpošana esot bijusi galīgi sveša un neinteresanta lieta, vēl jo vairāk nebija nekad uzdrošinājies nobraukt no kalna un bailes no augstuma bija augstā līmenī. Draugi ir vairākas reizes mēģinājuši viņu pierunāt, bet nekā nesanāca.

Tomēr vienā reizē viņš saņēmās un tā tas viss pamazāk aizsākās līdz jaunam līmenim, kad ar ģimeni bija devušies uz Austrijas slēpošanas kūrortu. Tas bija visai iespaidīgs notikums.

Protams, sākumā neklājās viegli – bija gan kritieni, gan pieļautas daudzas kļūdas. Tomēr soli pa solim un sāka jau pat parādīties patīkama sajūta slēpojot!

Novēlam arī turpmāk Jānim sasniegt augstas virsotnes, neskatoties ne uz kādiem šķēršļiem!