Einars Repše ir dzimis 1961. gada 9. decembrī Jelgavā. Viņš ir latviešu fiziķis, finansists un politiķis, izveidojis partiju “Jaunais laiks” (šobrīd iekļāvusies partijā “Vienotība”, izstājies 2013. gadā) un partiju “Latvijas attīstībai”, kuras dibināšanas kongresā 2013. gada 15. decembrī ievēlēts par valdes priekšsēdētāju.

Bijis Latvijas Ministru prezidents (2002—2004), aizsardzības ministrs, finanšu ministrs un Saeimas deputāts, kā arī Latvijas Bankas prezidents.

E. Repše masu medijos savulaik tika asociēts ar ekscentriskiem vaļaspriekiem. Savulaik viņš aizrāvās ar lidaparātu būvēšanu un lidošanu. Šobrīd Einara brīvā laika aizraušanās ir māksla, zinātne un alpīnisms. E. Repše ir bijis precējies trīs reizes.

Viņa pirmā dzīvesbiedre bija ērģelniece Inguna Putniņa (šajā laulībā dzimusi meita Madara Repše, kas pazīstama kā jauno mūziķu šova “Talantu fabrika” dalībniece), otrā dzīvesbiedre bija Diāna Repše (Vagale).

LASI VĒL: Reizēm aizmiegot, mans ķermenis ik pa laikam noraustās. Man izskaidroja, ko tas nozīmē un vai vajag tam pievērst uzmanību

Aptuveni gadu viņa draudzene bija 21 gadu jaunākā aktrise Līva Krūmiņa. Šobrīd E. Repše ir precējies ar 25 gadus jaunāko Rūtu Raginsku-Repši, ar ko viņu vieno arī kopīga uzņēmējdarbība. Viņam ir arī trīs dēli: divi no otrās laulības un trešais no pašreizējās.

Pirms neilga laika par Einaru Repši nāca klajā jaunumi…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!