Alla Pugačova ir zināma paaudžu paaudzēm kā talantīga, radoša un jauka sieviete, kura prot ne tikai labi dziedāt, bet arī iedvesmot daudzus citus cilvēkus.

Savos 73 gados viņa vēl joprojām izskatās lieliski – kā nekā blakus ir gados arī jaunāks vīrs Maksims Galkins, kas viņu atbalsta un mīl. Vēl jo vairāk, ģimenē ir arī skaisti un mīlīgi 2 bērni. Bet šoreiz varbūt stāsts ne par to.

Pirms neilga laika Allas Pugačovas draugs izstāstīja to, ka Primadonnu savā dzimtenē neuzskata ne par ko labu. Kā tika paziņots, tad viņai tika atcelta pat valsts pensija. Iespējams, tas tiek izmantots kā risinājums, lai informētu arī pārējos iedzīvotājus – ja rīkosies kā Alla, tad pārējiem liktenis var būt līdzīgs.

Skaidrs ir tas, ka Alla ir ievērojama un tautā atpazīstams cilvēks, tādēļ kāpēc gan viņu neizmantotu, lai informētu arī pārējos tautiešus. Atgādinām, ka Alla ar savu ģimeni atrodas Izraēlā.

Protams, ja runā par pašu pensiju, tad tas ir smieklīgi tik un tā – viņa būtu salīdzinoši maza, aptuveni 50 tūkstoši rubļu mēnesī par to, ko viņa ir valsts un sabiedrības labā darījusi, nopelnījusi dažādas goda balvas un uzstājusies daudzos koncertos. Ja konvertējam uz eiro, tad pēc esošā kursa tas ir mazāk nekā viens tūkstotis eiro.

Nevar teikt, ka tas ir maz, bet ne arī daudz, ja ņem vērā, ko Alla savā dzīves laikā ir sasniegusi.

Tāds ir arī valsts mērķis – ņemt tautā atpazīstamas personas un sekot līdzi, kāda ir viņu rīcību un attieksme valsts labā. Ja kaut kas valdību neapmierinās, tad ar to personu ātri rīkosies.