Dmitrijs Vladimirovičs Nagijevs ir dzimis 1967. gada 4. aprīlī Ļeņingradā. Viņš ir krievu aktieris, TV vadītājs, mūziķis, šovmenis un radio vadītājs. 1991. gadā absolvējis Ļeņingradas Valsts teātra, mūzikas un kinematogrāfijas institūtu.

Pēc skolas viņš kļuva par Sanktpēterburgas Elektrotehniskā universitāte (Automātikas un datortehnikas fakultāte). Studējot, viņš strādāja, tad sākās bija daļa no melnais mārketings. Kad tiesībaizsardzības iestādes viņu arestēja ar valūtu (padomju laikos nelegāla valūtas aprite bija noziedzīgs nodarījums), tad, lai izvairītos no kriminālvajāšanas, viņš aizgāja uz militāro dienestu Padomju armija.

Kā sportistu viņš tika nosūtīts uz sporta uzņēmumu, bet nebija sambo sekcijas, tāpēc Nagijevs devās dienēt uz pretgaisa aizsardzības spēki netālu Vologda. Pēc armijas viņš iegāja Krievijas Valsts skatuves mākslas institūts. Viņš mācījās Vladimira Petrova aktieru studijā kopā ar Igors Lifanovs un Aleksejs Klimuškins.

LASI VĒL: Kāpēc es savā dzīvoklī noņēmu nost piekaramos griestus un vairākas tādus nelikšu

1990. gada septembrī, izlaiduma izrādes mēģinājumā, Nagijevam bija uzbrukums, ātrā palīdzība steidzami nogādāja viņu slimnīcā, kur ārsti diagnosticēja sejas paralīze; bija vajadzīgs pusgads, lai atveseļotos, bet Nagijeva “firmas” šķielēšana palika visu mūžu.

Ja runājām par mūsdienām, tad Dmitrijs nesen nāca klajā ar ziņojumu, kas pārsteidza daudzus fanus…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!