Ivo Fomins ir dzimis 1968. gada 4. martā Liepājā. Viņš ir latviešu rokmūziķis. Jau kopš 1980. gadiem darbojies vairākās Liepājas rokgrupās, taču kopš 2006. gada uzsācis solo karjeru.

Viņa brālis Rodrigo Fomins arī ir Latvijā plaši pazīstams dziedātājs. Muzikālo karjeru Ivo Fomins iesāka 1980. gados, kad pusaudža vecumā kopā ar Tomasu Kleinu, Zigfrīdu Muktupāvelu un Guntaru Raču izveidoja grupu Saldās sejas.

Grupa nepastāvēja ilgu laiku, 18 gadu vecumā Fomins pievienojās grupai Neptūns. 1987. gadā Ivo un viņa brālis Rodrigo iesaistījās projektā Liepājas brāļi. 1989. gadā viņš ieguva trešo vietu Jauno dziedātāju konkursā „Jūrmala”, 1990. un 1994. gadā rokfestivālā “Liepājas Dzintars” tika atzīts par labāko vokālistu.

1990. gadu pirmajā pusē Ivo Fomins spēlēja rokgrupās Libau un The Cucumbers, bet 1998. gadā kļuva par Fēliksa Ķiģeļa grupas Melnā Princese vadošo solistu.

2006. gadā beidzās sadarbība ar Kleinu, un Ivo Fomins uzsāka savu solokarjeru. Vasarā Latvijas radiostaciju apritēs nonāca viņa pirmā solo dziesma “Viņa raud”, vēlāk tai sekoja dziesmas “Es vēlos būt līdzās” un “Pārāk daudz”. 2006. gada novembrī tika izdots Ivo Fomina debijas solo albums “Palikt vienam”.

Kopumā ir izdevis četrus soloalbumus. 2015. gada novembrī izdod albumu Nekas jau nebeidzas.

Savukārt pirms neilga laika Ivo nāca klajā ar ziņu, kas patiesi pārsteidza daudzus…

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!