Jau pavisam drīz tiks noskaidroti, TV3 šova “X Faktors” otrās sezonas uzvarētāji. Finālam pašlaik gatavojas un skatītājus pēdējā šova tiešraidē priecēs grupa “Baritoni”, baltkrievu dziedātāja Kattie un meiteņu grupa “Radio trio”.

Bukmeikeri uzsver, ka šogad šovs īpaši piesaistījis viņu uzmanību gan ar jaunajiem talantiem, gan žūrijas iesaisti pašā šova veidošanas procesā. Pēdēja šova “X Faktors” tiešraide notiks jau šo svētdien, 16. decembrī.

Iepriekš “Betsafe” bukmeikeri stingri turējās pie pārliecības, ka finālistu vidū skatītāji redzēs Intara Busuļa komandas pārstāvjus grupu “Baritoni” un mentora Reiņa Sējāna komandas pārstāvi Didzi Melderi, kas ir bijuši skatītāju favorīti jau no pirmajām šova nedēļām.

Taču aizvadītajā nedēļas nogalē, lielu pārsteigumu gan skatītājiem, gan bukmeikeriem sagādāja žūrija, kas lēma, ka šovs pirms fināla jāpamet Didzim Melderim. “Pašlaik ļoti aktīvi sekojam līdz šova “X Faktors” norisei, un joprojām lielu izbrīnu mūsos raisa žūrijas lēmums sūtīt mājās publikas mīluli un vienu no potenciālajiem pretendentiem uz uzvaru šovā – Melderi.

Iespējams, ka šis bijis takstisks un izdevīgs lēmums Aijas Auškāpas audzēknei Kattie no Baltkrievijas, tādā veidā izslēdzot vienu no viņas sīvākajiem konkurentiem un palielinot viņas izredzes cīnīties par pirmo vietu un galveno balvu.

“Radio trio”, trešā finālista, iespējas nevērtējam ļoti augstu, ņemot vērā to, ka grupa jau vairākas reizes ir bijusi uz izbalsošanas strīpas, ” stāsta “Betsafe” pārstāvis Valters Rozmanis. Savukārt, Intars Busulis savos komentāros par skatītāju neizpratni, kādēļ šāds lēmums, nav bijis kolorīts un aprobežojies vien ar to, ka puisim ir gan talants, gan izaugsmes iespējas, lai “izsistos”.

Lai arī šovu ir pametis viens no spēcīgākajiem kandidātiem, “Betsafe” joprojām turās pie pārliecības, ka puišu grupa “Baritoni” saglabā līdera pozīcijas cīņā par “X Faktors” uzvarētāja titulu (1.90). Iespēja, ka Kattie un meiteņu grupa “Radio trio” iegūs attiecīgi otro un trešo vietu “Betsafe” vērtē ar koeficentiem 2.20 un 8.00.