Vienmēr pozitīvais Maxima kasieris Mārtiņš Plāsis bija pēdējais, ko glābēji pirms pieciem gadiem iznesa no veikala drupām dzīvu.

Puisis aukstumā zem betona plāksnēm bija pavadījis deviņas stundas. Šodien izdevums “Privātā dzīve” raksta, ka nu puisim tagad ir labs draugs un arī kolēģi ir ļoti draudzīgi. Vienlaikus puisis arī neslēpj, ka  vēl joprojām turpina atlabt no pārdzīvotajām šausmām.

Mārtiņam ļoti patīk remontēt tehniku – nav svarīgi, vai tas ir motocikls, mašīna vai kvadracikls. Svarīgi ir tas, ka tas ir labs treniņš viņa pirkstiem. Mārtiņš savā īpašumā ieguvis un saremontējis automašīnu “Volga”, tomēr tālāki braucieni pašreiz jāatliek – savainotās rokas un kāja pie slodzes nogurst ātri.

Uz darbu gan viņš dodas ar auto. Tāpat ik pa laikam Mārtiņš dodas uz “Vaivariem”, lai izietu rehabilitācijas kursu.

Vecāki 21. novembri uzskata par Mārtiņa otro dzimšanas dienu. Pirmos 6 mēnešus pēc Zolitūdes notikuma viņš pavadīja slimnīcās Latvijā un Vācijā.

Sākumā Mārtiņam un mammai Marutai bija pārāk sāpīgi doties uz Zolitūdi, lai gan puiša bijušie kolēģi aicinājuši. Visbeidzot, pērn apmeklēts piemiņas pasākums, turklāt abi plāno doties arī šogad.

Plašāk lasiet jaunākajā “Privātās dzīves” numurā!