Pasaules boksa supersērijas cīņa starp Mairi Briedi un Oleksandru Usiku vēlajā nakts stundā izvērtās nervus kutinoša un emocijām bagāta. Maira fani arēnā bija vieni no skaļākajiem, atbalstot savu iemīļoto varoni vēl ilgi pēc tam, kad viņš piekāpās ukraiņu bokserim.

Pēc Brieža zaudējuma sociālie tīkli bija pārpildīti ar ziņām par šo neaizmirstamo cīņu, kā arī katram bija savs viedoklis par to visu kopumā. Kā tika vēstīts, tad lētākās biļetes, kas maksāja 50 eiro, tika izķertas vien pāris dienu laikā. Pēc tam zemākā cena bija jau 80 eiro, vēsta portāls nra.lv.

Jo tuvāk ringam, jo cenu līmenis straujāk auga. Vidēji vispieejamākās vietas, neilgi pirms cīņas, maksāja 150 eiro. Ja vēlējies sēdēt pietiekami tuvu ringam, taču ne VIP vietā, tad šāda biļete izmaksāja 260 eiro. Lielākā daļa atnākušo slavenību sēdēja VIP vietās, kas maksāja 400 eiro.

Piemēram, bijušais politiķis, miljonārs Ainārs Šlesers cīņu vēroja ar vecāko dēlu Edvardu. Tēva un dēla vakars VIP sēdvietās Šleseriem izmaksāja aptuveni 800 eiro.

Piemiņai par grandiozo notikumu tēvs nobildē dēlu pret boksa ringu.