No 17.maija Swedbank piedāvā klientiem jaunu internetbankas versiju, kas pielāgota ērtai lietošanai no dažādu ierīču ekrāniem – gan lieliem, gan maziem. Līdz ar to internetbanka būs īpaši ērta lietošanai arī mobilo tālruņu ekrānos, kurus lieto arvien vairāk klientu – jau tagad vairāk nekā 33%’Swedbank internetbankas apmeklējumu ir no mobilajām ierīcēm.

Jaunā internetbankas versija izstrādāta gan privātpersonu, gan uzņēmumu internetbankām. Attēls tagad pielāgojas ikvienas ierīces ekrānam atkarībā no tā lieluma – gan tālruņiem, gan datoriem, gan planšetēm un citiem.

Tagad ne tikai no datora ekrāniem, bet arī , piemēram, mobilajā vidē varēs ērti un pārskatāmi veikt ne vien dažādas ierastas ikdienas darbības, bet arī pasūtīt jaunu karti, noslēgt apdrošināšanas, aizdevuma u.c. līgumus. Arī lietošanai no lielajiem ekrāniem būs ērtāka navigācijas lietošanas pieredze, gan vēl pārskatāmāks tekstu izmērs.

“Swedbank internetbanka sāka darboties jau pirms 20 gadiem – tālajā 1998.gadā, gadu gaitā tā tika nepārtraukti pilnveidota, papildinot gan pakalpojumu klāstu, gan dizainu un lietošanas pieredzi, lai atbilstu klientu paradumiem un tehnoloģiju attīstības tendencēm.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!