Saša piedzima 1974. gada 10. septembrī Doņeckā. Viņš auga talantīgu radinieku vidū. Viņa vectēvs spēlēja uz bajāna un daudzus gadus veltīja vietējai konservatorijai. Vīrietis pat iekļuva Ginesa rekordu grāmatā: viņš galvā reizināja sešzīmju skaitļus.

Zēna māte jau sen ir kora soliste. Vēl sievietei ir kāds īpašs talants – viņa ir magnēts. Runā, ka uz krūtīm var noturēt divdesmit karotes un pannu.

Puikas tēvam ir cita ģimene. Ar zēna audzināšanu nodarbojas vecmāmiņa un māte. Varbūt arī tāpēc viņam tik labi padodas tantiņu lomas?

Vai sapratāt, par ko ir runa?

Mēs runājam par Aleksandru Revvu – šovmenu, komēdijaktieri, televīzijas pārraižu vadītāju un dziedātāju!

Bērnībā Saša bija parasts zēns. Viņš stundām spēlēja futbolu un kazakus-laupītājus. Reizēm par viņu pasmējās viņa uzvārda dēļ. Starp citu, īstajā variantā tas skan kā Erva. Viņa senči dzīvoja Igaunijā, bet, kad tie emigrēja uz Ukrainu, uzvārdu nedaudz pakoriģēja.

Skolas laikā viņš nedarbojās drāmas pulciņā un vispār bija visai tālu no skatuves lietām…

Tālāk nāca Rūpnieciskās automātikas tehnikums un Doņeckas Nacionālā pārvaldes universitāte. Pēc augstskolas Revva aizgāja strādāt par elektriķi šahtā. Tagd to pat nevar iedomāties! Vēlāk viņš sāka naudu pelnīt, strādājot radio.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!