Iveta Ivdre ir Latvijā zināmā dermatoloģe, veneroloģe, medicīnas zinātņu doktore. Pirms neilga laika, par godu Pasaules psoriāzes dienas ietvaros, viņa bija uzaicināta uz interviju, kur labprātīgi padalījās ar savām zināšanām skatītājiem LTV raidījumā “Rīta Panorāma”.

Viss būtu noritējis kā jau parasti tas notiek rīta intervijās “Rīta Panorāmā” – tā teikt gludi un bez liekas aizķeršanās -, bet šī reize bija nedaudz interesantāka, pozitīvāka un pat smieklīgāka. Kad Iveta beidza stāstīt par savu tēmu un moderatori no viņas atvadītājās, tika piedzīvota kurioza situācija, kas lika burtiski “pamosties” skatoties šo raidījumu.

Kāds vērīgs aculiecinieks pat nofilmēja īsto mirkli un padalījās ar to soctīklos, kur redzams brīdis, kad sieviete beigusi runāt, pieceļas un dodas izejas virzienā.

Tomēr kā par spīti, sanāca kļūdīties un viņa devās nepareizajā virzienā – tajā brīdī, kad viņa saprata, ka ir nepareizais virziens, viņa pamatīga apmulsa un saprata, ka ir jau par vēlu, lai grieztos atpakaļ.

Jāpiebilst, ka šī nav jau pirmā reize, kad sanāk šāda veida misēklis, un jau līdzīgā situācijā bija nokļuvis infektologs Uga Dumpis, kurš arī pēc intervijas beigām devās prom un arī aizgajā nepareizajā virzienā.

Video strauji kļuvis populārs, līdz ar to tam jau ir vairāki simti “patīk” atzīmes.

Viena daļa cilvēku par to labprātīgi un pozitīvi pasmejas, savukārt otra daļa piebilst, ka šī nav pirmā reize, kad tā notiek, un varbūt raidījuma veidotājiem ir nepieciešams izveidot skaidrākas zīmes.

Noskaties video: