Postpadomju izdangātos ceļus nevar pat iedomāties bez pa tiem traucošiem vecajiem „Žiguļiem”. Bieži vien ar tādiem autiņiem pārvietojas jaunieši, kuri ar lielām grūtībām sakrājuši naudiņu vismaz tādai mašīnai.

Tāpat tas ir arī pensionāru pārvietošanās līdzeklis. Ar to mundrie večuki brauc uz vasarnīcu un atpakaļ. Bet dažiem tautas meistariem „Žiguļi” ir iecienīts uzlabošanas objekts!

Dažs īpaši nesaspringst ar uzlabojumiem, aprobežojas vien ar stipri tonētiem stikliem. Kāds pamanās padarīt to par sacīkšu un drifta līdzekli. Bet mūsu stāsta varoņi pārvērta neprezentablo mašīnu par īstu konfekti!

Kijevieši lietai pieķērās ar prātu. Pteicotoes viņu meistarībai, „Žigulis” vairs nebija atpazīstams. Puiši ne pa jokam pārveidoja automašīnas virsbūvi, darba procesā izņemot aizmugurējās durvis.

Protams, ar ārējiem pārveidojumiem vien puiši neaprobežojās. Galvenais darbs bija pārveidot mašīnas iekšpusi. Aizņemoties vairākas lietas no BMW E46, speciālisti no „kapeiciņas” izveidoja ekstraklases kupeju!

Tagad zem „veterāna” kapota atrodas 193 zirgspēku dzinējs ar 2.8 litru tilpumu. Transmisiju un ritošo daļu arī pārnesa no „vācieša”, kā arī salonu.

Ārēji „Žigulītis” vēl aizvien izskatās visai pieticīgi. Taču darbā tas ir pārliecinošs, brauc ar pieklājīgu ātrumu – vienkārši pasaka!

Noskaties video:

Projekta autori saka, ka ir gatavi taisīt tādus brīnumus uz pasūtījumu.

Tad tas pārsteigums būs kādās autosacīkstēs, kad parasts „Žigulītis” izrādīsies pavisam neparasts!