Uzņēmēja Viļa Krištopana meita Nikola Krištopane mikroblogošanas vietnē Twitter izvērsusi diskusiju ar ierakstu par veikalu “Lidl”.

N. Krištopane atklāj, ka sociālajā vietnē Instagram saņēmusi pārsteidzošas atbildes uz jautājumu “riskēt braukt uz “Lidl” vai neriskēt”.

Kā atklāj jaunā sieviete, dažas no atbildēm bijušas, ka “labāk nopērc kādu Latvijas preci”, bet kāds cits pieminējis “maizi ar kāpuriem”. Pati Nikola par šīm atbildēm ir neizpratnē.

Viņas ieraksts izpelnījies daudzus komentārus arī Twitter, kur cilvēki ne tikai komentē citu pausto par precēm, bet arī atklāj, kāda pašlaik ir situācija ar rindām pie šiem veikaliem. “Lidlam standarti ir stipri augstāki kā EU. Lidlam jau ir daži Latvijas piegādātāju, bet vairums nekvalificējas. Ražo preci, kas neatbilst LIDL standartam. Bet gan jau būs..” – pauž komentētājs.

“Kas nu tur par risku. Piebrauc, ja rinda par traku, brauc uz blakus bodi. Lielākais risks – zaudētas 10 minūtes,” ar padomu dalās komentāra autore. “Vakar [19.novembrī] 22.20 Ogrē pirmo reizi redzēju, ka nav rinda. Piestāju. Bija tā vērts. Turpmāk plānoju reizi nedēļā vēlo LYDL apmeklējumu,” ar savu pieredzi dalās komentāra autore.

“Iesaku braukt vakaros. Jo tuvāk darba laika beigām, jo labāk – tad var tikt iekšā bieži vispār bez rindām,” padomu sniedz iedzīvotāja.

“Manuprāt, cenu atšķirība ir tik liela, ka rindas būs tik ilgi, kamēr Lidl veikali nebūs kā Aibe/Lats – katras otrās piecstāvu mājas pirmajā stāvā. Mēs vakar [19. novembrī] nostāvējām Mežciemā kādas 30 min, gaļēdājiem – tīra uzvara,” pauž komentētāja.