“Es esmu godīgs cilvēks, jau četrus gadus es dzīvoju uz ielas. Pa visu šo laiku es neesmu piemānījis nevienu cilvēku un neesmu paņēmis svešu mantu. Man nācās aptaujāt simtiem cilvēku, lai atrastu somiņas īpašnieci,” saka Pols.

“Es jau gribēju doties pie viņas mājās, lai somiņu atdotu, taču man izdevās atrast meitenes paziņu, kurš paziņoja meitenei, kur viņa var savu somiņu atgūt.”

Vīrieša rīcība šokēja meiteni. Kaut arī Polam nebija ne graša, viņš nerimās, kamēr atrada somiņas īpašnieci. Viņš nepaņēma no tās neko, tas pārsteidza meiteni.

Vēlēdamās pateikties Polam par cēlo rīcību, Deizija sarīkoja tiešsaistes kampaņu līdzekļu vākšanai, vīrieša mitekļa un iztikas nodrošināšanai, lai Pols mierīgi, būdams paēdis, varētu atrast darbu un atgriezties normālā dzīvē.

Cilvēkus aizkustināja šis stāsts, viņi atsaucās aicinājumam. Kopīgiem spēkiem cilvēkiem izdevās Polam savākt vairāk nekā 5000 dolāru!

Deizija pajautāja, kā Pols izlietos līdzekļus. Vīrietis atbildēja, ka vēlas atrast dzīvokli un daļu naudas nolikt depozītā.

“Labiem cilvēkiem nav jādzīvo uz ielas. Tāpēc arī pastāv labestība, lai mēs palīdzētu viens otram, būtu cilvēcīgi,” teica Deizija, kura cieši nolēmusi  sameklēt dzīvoklīti bezpajumtniekam Polam.