Pāragri bojā gājušās 19 gadīgās Sintijas Bāliņas tēvs Raimonds atzinās, ka uz viņu tika izdarīts spiediens no detektīvu aģentūras puses. Sākotnēji ģimene bija vērsusies pie viņiem ar mērķi, lai izmeklētu meitas bojā ejas iemeslus.

Bet profesionālā darbā palīdzības vietā ģimene saņēma virkni nepatikšanu un raižu. Kā tiek vēstīts, tad izmeklēšanas vietā aģentūra uzsāka sevis publisku slavināšanu un sacēla nevajadzīgu troksni ap traģiski bojā gājušās meitenes lietu, raksta organizācija Bezvēsts.lv.

Vecākiem par personīgajiem līdzekļiem aģentūra palūdza sniegt interviju masu informācijas līdzekļiem.

Intervijas laikā fonā bija redzams detektīvu aģentūras logotips.

Tēvs ir lielā neizpratnē, jo nebija gaidījis, ka detektīva pakalpojumos ietilpst nevis lietas izmeklēšana, bet žurnālistu iesaistīšana un publicitātes radīšana ap krimināllietu.

Vēl jo vairāk – privātdetektīvs vecākiem lūdza sniegt komentārus, kas nomelno ne tikai policijas darbu, bet pat brīvprātīgo darbu.

Noskaties sižetu:

„Tā būtu vēl pusbēda, – saka Sintijas tēvs Raimonds Bāliņš, – ja privātdetektīvs vienkārši neveiktu savu darbu. Taču viņa mums pieprasīja publiski nomelnot visus, kas palīdzēja meklēt mūsu meitu, un kurus mēs cienām, un kuru darbu mēs novērtējam.”