Šīs dienas vakarā debess jumā būs novērojama ne tikai reta, bet arī ļoti maģiska parādība – Pilnmēness Svaru zīmē (Rozā Pilnmēness), jo pats Mēness vērotājam no malas izskatīsies rozā.

Rozā Mēness vienmēr nozīmē, ka dabā iestājas jauns cikls. Kā tiek vēstīts, ja jūs ļausiet sev iespēju izjust tā enerģiju, tad varēsiet no dzīves iegūt tās izmaiņas, pēc kurām tiecaties.

Ko var gaidīt no rozā Mēness Svaru zīmē:

1. Paaugstināta enerģija

Rozā Mēness bieži vien cilvēkos izraisa kaislību un enerģijas uzplūdumu. To jūs noteikti sajutīsiet.

Sagaidiet šo enerģijas pavērsienu ar patiesām emocijām un noskaņojieties uz to pozitīvāko un tas atnāks!

2. Intuīcijas pastiprināšanās

Šodien īpaši ieklausieties savā sestajā maņā – neignorējiet to. Rozē Mēness var pastiprināt jūsu sesto maņu un ļaut jums justies vēl ciešāk ar savu iekšējo būtību.

Šo vakaru vēlams ziedot sev – savām vēlmēm, vajadzībām un dzīves mērķiem. Ieklausies sevī.

3, Atmošanās

Izmantojiet šo laiku, lai atrastu līdzsvaru dzīvē. Jauna atmošanās ļaus jums ieraudzīt savu dzīvi un notikumus tik skaidri kā nekad iepriekš.

4. Ciešākas attiecības

Šis vakars ir arī lieliska iespēja, lai uzlabotu komunikāciju ar ģimeni, draugiem un citiem svarīgiem cilvēkiem. Tā kā šovakar jūs varat būt enerģijas lādiņš, izmantojiet iespēju radīt tuvākas attiecības ar sev tuviem cilvēkiem.

5. Jauns piedzīvojums

Ja dzīvē iepriekš neesi izdarījis tas, ko sen jau esi gribējis, tad šī diena ir piemērotākais mirklis. Tas var būt jauns hobijs, jauna aizraušanās vai jebkura cita iekārota aktivitāte. Nepalaid garām šo iespēju!

Noskaties video par to, kas ir Rozā Mēness:

Avots :