2016. gada janvārī Singapūras iedzīvotāja Elīza Kerbija dzemdēja meitu Čārliju. Taču jau pusotru mēnesi pēc dzemdībām viņas vīru gaidīja īpašs jaunums.

Elīza paziņoja viņam, ka atkal ir stāvoklī! Bet tas arī vēl nebija viss! Šoreiz bija gaidāmi dvīņi.

„Mēs ar vīru vispār nedomājām par kontracepciju. Visi radi un paziņas apgalvoja, ka māte, kas baro bērnu ar krūti, nekļūst grūta. Izrādījās, ka tās ir pilnīgas muļķības!” – savās emocijās dalās Elīza.

„Taču reiz es vienkārši sajutu, ka esmu stāvoklī. Man nācās izdarīt 4 grūtniecības testus, lai pārliecinātos par to,” turpina savu stāstu laimīgā māmiņa.

Pēc tam Elīza smaidot atceras: „Uz konsultāciju mēs devāmies kopā ar manu vīru Benu. Vajadzēja redzēt viņa seju, kad ārsts pateica, ka šoreiz būs dvīņi!”

Taču laulātie ātri atjēdzās. Viņi ne tikai atmeta jebkuras panikas izpausmes, bet arī sāka smalki aprakstīt visus savus piedzīvojumus blogā!

Elīza skumji stāsta, ka savas otrās grūtniecības laikā viņa varējusi mazajai Čārlijai veltīt mazāk laika nekā viņa vēlētos: „ Var droši teikt, ka tajā laikā viņu audzināja Bens!”

  1. gada decembrī pasaulē nāca dvīņu puikas.

Tagad katra viņu ģimenes pastaiga ir īsts piedzīvojums. Taču jaunie vecāki nebēdā un priecājas par katru savas dzīves brīdi.

Kerbiju ģimenes stāsts kārtējo reizi pierāda, ka bērni ir īsta Dieva dāvana. Viņi vienmēr ienāk mūsu dzīvē tieši tad, kad vajag!

Avots :