Tautā atpazīstamais pāris Andris Kivičs un Liene Skulme nu ir nonākuši visai nepatīkamā situācijā, jo starp abiem izvērties konflikts publiskā vietā, turklāt ar bēdīgu gala rezultātu.

Mediju rīcībā nonāca informācija, ka atpazīstamais mūziķis Andris Kivičs fiziski iespaidojis Lieni Skulmi un viņa pēc šī notikuma esot nonākusi slimnīcā. Notikums izvērties Rīgā, “Bowlero” izklaužu centrā.

Vēlāk ar “Bowlero” centra vadību sazinājās ar mērķi, lai noskaidrotu detalizētāku informāciju par notikušo, bet diemžēl vadība nevarēja ne apstiprināt, ne noliegt notikušo, jo vietā, kur izvērsās šis notikums, kameras nav un arī darbinieki nespēja komentēt situāciju, jo nebija tam aculiecinieki.

Paši darbinieki vien piebilduši to, ka nekāds materiāls kaitējums centram nav nodarīts. Vienīgais ar izklaižu centru ir jau sazinājušies arī citi mediji un vaicājuši par notikušo.

NMPD apstiprina, ka izsaukums uz šo vietu saņemts un viens cilvēks nonācis slimnīcā. No Skulmes sociālajiem tīkliem pazuduši arī ceturtdien tieši šajā izklaides centrā uzņemtie īsie video stāstiņi.

Tikmēr Kivičs savā “Twitter” kontā publicējis dziļdomīgu frāzi:

“Vislielākais p***** dzīvē ir tas, ka mēs visu saprotam tikai kaut kad vēlāk. Un nav otrā piegājiena,” ceturtdien rakstīja mūziķis, kas izsauca virkņu nesaprotamu jautājumu.