Kāzas ir vissvarīgākais notikums iemīlējušos cilvēku dzīvē. Šajā dienā cilvēki cenšas izdarīt kaut ko īpašu savai otrai pusītei, lai parādītu, cik liela ir viņu mīlestība.

Taču mūsu stāsta līgava izdarīja kaut ko neiedomājamu savam topošajam vīram un tas lika simtiem tūkstošu cilvēkiem noskatīties viņas kāzu video.

Svarīgākā Elizabetes un Skota diena bija nozīmēta uz 2018. gada 27. janvāri. Viss gāja lieliski un pēc visiem kāzu kanoniem.

Zālē, kur bija līgavainis un kāzu viesi, ienāca līgava ar savu dēlu. Taču nevienam pat prātā neienāca, ka līgava bija satraukta ne tikai laulību dēļ, bet arī dēļ pārsteiguma, kuru viņa bija sagatavojusi Skotam.

Neliela priekšvēsture: Skots strauji sāka zaudēt dzirdi piecu gadu vecmā. Ārsti neko nevarēja līdzēt, tāpēc jau pēc trijiem gadiem viņš kļuva pilnīgi kurls.

Tomēr atgriezīsimies pie kāzām: Elizabetes gājiena pie Skota laikā sāka spēlēt Kristīnas Perijas hīts ”Tūkstoš gadi”.

Pāris satikās internetā pirms diviem gadiem un kopš tā laika iemīlējusies meitene slepus mācījās žestu valodu. Trīs mēnešus pirms laulību ceremonijas viņa gatavojās pārsteigumam, lai iepriecinātu savu mīļoto…

Ej uz nākamo lapu un noskaties video!