Raimonds Pauls (1936) ir izcilākais Latvijas komponists populārās mūzikas jomā, vienlaikus palikdams cieši saistīts ar akadēmiskajām vērtībām, kuras apgūtas E. Dārziņa mūzikas skolā (1946-1953) un Latvijas Valsts konservatorijā (1953-1958).

Ieguvis spožu un pilnasinīgu pianista izglītību, R. Pauls paralēli izgājis savas “universitātes”, spēlējot klavierpavadījumus vingrošanas stundās, deju vakaros, ballītēs, iekļaujoties arī 50. gadu pirmajos padomju džeza un vieglās mūzikas kolektīvos.

Tādējādi apgūts visplašākais repertuārs, kura muzikālo fragmentu atskaņas nogulst jaunā pianista atmiņas dzīlēs, spējot savienoties jaunos skaņu rakstos un turpmākajos gados veidojot neticami bagātīgu melodiju kaleidoskopu.

LASI VĒL: Saraksts ar zodiaka zīmēm, kuras tuvākajos gados peldēsies greznībā un turībā

Savukārt pirms neilga laika tika vēstīts, ka talantīgā Maestro Raimonda Paula veselība ir samainījusies un ne uz to labāko pusi. Protams, gadi liek par sevi manīt, līdz ar to vairs nav tā kā kādreiz.

Bet nebūs tas nav viss, jo pirms neilga laika par veselības stāvokli komentēja arī Arnis Krauze, kas ir latviešu žurnālists, televīzijas un radio raidījumu vadītājs.

Ej uz nākamo lapu un lasi turpinājumu!