Tautā zināms mūziķis Rolands Balodis-Ūdris nebeidz cīnīties un viņa sieva Ilona Balode – Ūdre tic, ka viss labākais ir tikai priekšā.

Ūdrīša ģimene gatavojas lielām dzīves pārmaiņām, jo ir saņemts valsts atbalsts, lai tiktu pie speciāla ratiņkrēsla, kas uzlabo viņa ārstēšanos.

Lai šo ratiņkrēslu saņemtu, viņi gaidīja aptuveni divus gadus. Neskatoties uz to, ģimene tagad ir priecīga, jo valsts apmaksāts vertikalizācijas ratiņkrēsls ir liels solis uz priekšu.

Kā tiek vēstīts, tad tā ir elektriska ierīce, kas ārēji līdzinās vienkāršam ratiņkrēslam, taču, pateicoties īpašajai tehnoloģijai, tagad būs iespējams pacelt arī kājas.

Vēl viens liels notikums viņu ģimenē ir tāds, ka visai drīzumā viņi plāno no Ventspils pārvākties uz Rīgu, lai būtu pēc iespējas vieglāk un ātrāk uzlabot vīra veselības stāvokli.

Atgādinām, ka 2016.gada 17.janvārī mūziķi Rolandu Balodi- Ūdri Rīgā notika smags atgadījums. Pēc notikušā dziesminieks ar tika nogādāts slimnīcā, kur sākotnēji ārsti nedeva lielas cerības par viņa izdzīvošanu.