Latvijā zināmais un talantīgais mūziķis Miks Dukurs pirms neilga laika uzstājās koncertā.

Koncertā laikā tika piedzīvots neprognozētais, jo tieši tad sāka līt lietus. Saprotams, ka mūziķim tas sagādāja nedaudz diskomfortu, bet, par laimi, palīdzība šajā neparedzētajā situācijā nebija jāmeklē ilgi.

Savā “Instagram” kontā Dukurs publicēja bildes no koncerta, kur uzstājās pie Raiskuma ezera. Viņš šo notikumu aprakstīja kā kaut ko tādu, ko nekad dzīvē neaizmirsīs.

Brīdī, kad koncerta laikā sāka līt lietus, viņa tēvs turēja zem viņa lietussargu, un tādā veidā viņš bija paglābts no samirkšanas.

Miks raksta:

“Ko tēvs darīs dēla labā? Vai viņš turēs lietussargu, kamēr dēls dzied lietū? Jā! Mans tētis vienmēr mani atbalsta, kā varat redzēt. Viņš ir labākais! Un man ir arī labi draugi! Mani ieskauj lieliski cilvēki! Romantiskākais vasaras mirklis pie Raiskuma ezera. Ceru, ka mana ģitāra pēc šī izdzīvos.

LASI VĒL: Saimnieks no Kubuliem pamatīgi uzjautrina cilvēkus: Viņa rīcība ir pozitīvisma pilna (Video)

Foto:

 

View this post on Instagram

 

What would father do for his son? Would he hold umbrella while he’s singing in the rain? Yes! My dad’s always there for me as you can see ??? he’s the best! And I have some good friends as well! Surrounded by lovely people! ? Most romantic moment in this summer on Raiskums lake ? Hope that my guitar will live after this experience! #singinintherain #unexpectedsituation #fatherandson #romance #katruvārdu • Paldies @lindakuze par šī romantiskā brīža fiksēšanu! Paldies Dievam tās bija tikai 10-15 min, bet giča paspēja izmirkt! Neaizmirstama pieredze uz skaistā Raiskuma ezera! Paldies visiem, kas par spīti negaidītajai situācijai bija ar mani ? un @edijsdukurs un @justiinekate par situācijas glābšanu ☔️??

A post shared by Miks Dukurs (@miksdukurs) on

Neskatoties uz to, ka lietus lija aptuveni 15 minūtes, diemžēl ģitāra izmirka. Toties tā bija viena fantastiska un neaizmirstama pieredze! Viņš arī izsaka paldies visiem tiem, kas bija kopā ar viņu.

Atgādinām, ka Miks Dukurs ir latviešu dziedātājs un mūzikas autors. Arī viņa tēvs Edijs darbojas mūzikas jomā, un ir basģitārists, kurš muzicējis grupā “KWO”, Igo pavadošajā ansamblī un vairākās citās grupās.