2021. gada 18.oktobrī mūžībā devies koncertmeistars, profesionāls mūziķis un komponists Arno Everss (05.09.1962.), savā “Facebook” kontā vēsta Valsts robežsardzes koledža.

“Kopš 2005.gada, kad Valsts robežsardzē tika nodibināts Valsts robežsardzes koris, Arno Everss bija šī kora neatņemams dalībnieks – kora vadošais koncertmeistars.

Kopā ar Arno Eversu koris, kurā dzied Valsts robežsardzes koledžas, Valsts robežsardzes Ludzas, Daugavpils, Aviācijas un Viļakas pārvalžu robežsargi, regulāri piedalījās Valsts robežsardzes koledžas un Valsts robežsardzes organizētajos pasākumos, koncertējis daudzos valsts un Latgales pašvaldību iestāžu, kā arī izglītības iestāžu un tautas namu rīkotajos svinīgajos un atceres pasākumos.

2014.gada oktobrī un 2016.gada maijā Valsts robežsardzes koris sadarbībā ar Nacionālo bruņoto spēku orķestri uzstājās ar koncertiem Latvijas pilsētās un pierobežas ciemos.

Koris lepojas ar koncertmeistara Arno Eversa speciāli komponēto un robežsardzei veltīto dziesmu “Gods kalpot Latvijai” (M.Mihailovas vārdi), kuru atskaņoja katrā izlaidumā un koncertā. Šī dziesma ir kā kora vizītkarte, kas neoficiāli saukta arī par Valsts robežsardzes himnu. Koris šo dziesmu ir iemūžinājis arī profesionālā skaņu ierakstā.