Ik pa laikam ziņā nākas dzirdēt situācijas, kad cilvēkam ir ieplānots kāds lidojums un viss šķiet skaisti un forši līdz mirklim, kad tu tiec līdz iekāpšanas pārbaudei un tev pasaka, ka tava vieta tomēr ir aizņemta un lidmašīnā vietu vairs nav.

Un tieši tāpat notika ar vienu igaunieti, izmantojot “airBaltic” pakalpojumus. Igauniete Olga, lidojot caur Rīgu no Minhenes uz Tallinu, nedēļas sākumā iestrēga Rīgas lidostā, jo uz viņas reisu bija pārdotas vairāk biļešu nekā patiesībā bija vietas lidmašīnā. Šī iemesla dēļ, pēc Olgas vārdiem, sieviete zaudēja 40 000 eiro.

Pati aviokompānija gan apgalvo, ka šādi gadījumi esot ļoti reti, bet gan pati Olga tam nepiekrīt.

Sieviete pastāstīja igauņu medijiem, ka nenotikušā lidojuma dēļ zaudējusi 40 000 eiro, bet gan nepastāstot, kā tieši.

Par notikušo Olga pastāstīja, ka viņa nezināja, ka uz vienu vietu bija pārdotas divas biļetes. “Bija notikusi kaut kāda loterija, kuras rezultātā es paliku aiz borta. Tā vietā, lai es aizlidotu, man atvainojās, piedāvāja kompensāciju 250 eiro apmērā, vietu viesnīcā un lidojumu nākamajā dienā”.

Olga pati esot profesionāla suņu audzētāja – pavairo angļu un krievu kurtu suņus un tai naktī viņai obligāti vajadzēja būt kopā ar suņiem. “Visi plāni tika izjaukti, nemaz nerunājot par zaudējumiem…”