Linkin Park ir ASV rokgrupa, kas tika izveidota 1996. gadā. Grupa pārdevusi apmēram 50 miljonu albumu kopiju un saņēmusi divas “Grammy” balvas. Linkin Park guva labus panākumus jau ar savu pirmo albumu Hybrid Theory, bet nākamie divi ieraksti Meteora un Minutes to Midnight tikai turpināja padarīt grupu arvien populārāku.

Grupu patiesi iemīlēja desmitiem miljoniem fanu no visas pasaules, jo īpaši Česteru Beningtonu – grupas līderi un vienu atraktīvākajām personām.

Taču, neskatoties uz visiem spožajiem panākumiem, pasauli šokē nepatīkama ziņa: 41 gada vecumā pašnāvību izdarījis grupas “Linkin Park” līderis Česters Beningtons, atsaucoties uz portālu “TMZ”, ziņo “The Telegraph”.

Tiek vēstīts, ka mūziķis pakāries ceturtdienas rītā savās mājās.

“Billboard” atgādina, ka dziedātājs savas dzīves laikā vairākkārt cīnījies ar alkohola un narkotiku atkarību.

Beningtons bija precējies, kā arī bija sešu bērnu tēvs…

Kā ziņo britu raidsabiedrība BBC, Beningtons bija ļoti tuvs draugs 90. gadu Sietlas rokgrupas “Soungarden” līderim un “Audioslave” izveidotājam Krisam Kornelam, kurš 52 gadu vecumā mūžībā aizgāja šī gada maijā.

Maikls Kendži Šinoda  rokgrupas “Linkin Park” reperis, taustiņinstrumentālists, bekvokālists un ģitārists savā Twitter kontā arī publicēja nepatīkamo ziņu.