Miljonārs Argods Lūsiņš ir informējis Valsts policiju (VP), ka nevērsīsies policijā ar iesniegumu par ķēpājumiem uz viņam piederošās “mājas-kuģa” Pāvilostas novada Ulmales stāvkrastā.

Tā kā īpašnieks nav nolēmis rakstīt iesniegumu, policija par viņa privātīpašumā notikušajām darbībām izmeklēšanu neveiks.

Arī Pāvilostas novada pašvaldības policijā nav saņemts “mājas-kuģa” īpašnieka iesniegums, līdz ar to lietvedība nav ierosināta, vēsta aģentūra LETA.

Jau iepriekš tika ziņots, ka personas, kuras sevi dēvē par “Taisnības cīnītājiem”, nofilmēja video, kurā redzami visai īpatnēji kadri – ķēpājumi uz Lūsiņam piederošās “mājas-kuģa”.

Video redzams, ka uz “mājas-kuģa” fasādes koka un stikla daļām ar lieliem sarkaniem burtiem ir uzkrāsoti uzraksti “Spīdola”.

“Ja jau māja ir kuģis, tad Lāčplēsis viņu nokristīja par “Spīdolu” un kārtīgi iesvētīja,” video nofilmēto komentē tā autori.

Par Lāčplēsi sevi dēvējušais vīrietis video arī stāsta, ka savulaik esot piedalījies barikādēs. Īpašnieks ir solījis konstrukciju nolaist ūdenī, tomēr vairāku gadu garumā tas nav ticis izdarīts. Pašvaldībai Lūsiņš solījis “māju-kuģi” aizvākt līdz šī gada 1.jūlijam.st-new.php